Powiatowe centrum pomocy rodzinie
W Bochni

+48 14 611 97 40

Aktualności

Komunikat o dalszych utrudnieniach

Opublikowano

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi (przebudowa i rozbudowa dróg wewnętrznych z miejscami postojowymi) występują utrudnienia w dostępie do biura Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie , Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Bochni przy ul. E. Windakiewicza 9/5.

Dotychczasowy parking przed wejściem do budynku jest aktualnie placem budowy. Wszystkie powyższe  instytucje posiadają teraz wspólne wejście (drzwi rozsuwanie).  Dojście do budynku jest możliwie jedynie ogrodzonym przejściem z parkingu przy Prokuraturze Rejonowej.

Korespondencję do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności można wrzucać do skrzynki znajdującej się na ścianie budynku.

Pracownicy PCPR i PZO są gotowi, by pomóc w załatwieniu spraw osób mających trudności w poruszaniu się. Pracownik właściwy dla danej sprawy wyjdzie do klienta na parking przy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Bochnia ul. Windakiewicza 9/1) – w tym celu prosimy dzwonić na nr (14) 611-97-40.

Nie ma możliwości parkowania samochodów bezpośrednio przed budynkiem PCPR a wykonawca robót nie będzie ponosił odpowiedzialności za szkody wyrządzone w pozostawionych pojazdach.                 W okresie wakacyjnym można parkować przy Zespole Szkół nr 1 (przy Mechaniku) lub na ogólnodostępnych miejscach w pobliżu ul. Windakiewicza.

Za utrudnienia przepraszamy.